O firmie

Szanowni Państwo,
BTC sp. z o. o. jest firmą prowadzącą działalność deweloperską na warszawskim rynku nieruchomości biurowych. Rok 1995 stanowił początek istnienia spółki, która stale się rozwija, nie poddając się kryzysom ani wahaniom rynkowym. Działalność firmy obejmuje wszystkie stadia realizacji projektu, począwszy od fazy pomysłu, aż do oddania gotowego obiektu do użytkowania. BTC organizuje finansowanie, nadzór i wykonanie swoich inwestycji, a także specjalizuje się w komercjalizacji oraz zarządzaniu nieruchomościami.
Wszystkie firmowane przez nas biurowce są budynkami o najwyższym standardzie i charakterystycznej wysmakowanej formie, która w środowisku architektonicznym określana bywa stylem - Romantyczne Techno. Nasze działania koncentrują się jednak nie tylko na tworzeniu niepowtarzalnego produktu. Projektując biurowce robimy wszystko, by zharmonizować je z otaczającą przyrodą, szanując jednocześnie surowe zasady równowagi, które stanowią filozofię naszej firmy. Architektura, przestrzeń oraz energia zakorzeniona w człowieku, to fundamenty trzech koncepcji filozoficznych, których ślady odnaleźć możemy w złożonych i śmiałych inwestycjach BTC.

ZŁOTY PODZIAŁ Φ - Architektura

Projekty naszych biurowców opieramy o, zrodzoną w basenie Morza Śródziemnego, boską proporcję, wyrażającą się w tzw. „złotym podziale Φ” (fi). Znana już w starożytności definicja, inspiruje nas do tworzenia estetycznych kompozycji architektonicznych, które wpisują się w ład, jaki rządzi otaczającą przyrodą. Natura jest wskazówką. Budując, niezmiennie czerpiemy płynącą z niej mądrość - tworzymy biurowce, które tak wiernie naśladują naturę, że stają się niemal jej częścią. Ukłon w kierunku zasad złotego podziału odnaleźć można, przyglądając się elewacjom, aranżacjom oraz kształtom naszych budynków – architektonicznie organicznych, ozdobionych szlifowanym granitem, z wystrojem, który ociepla egzotyczne mahoniowe drewno, otulonych niezliczonymi smugami ciepłego naturalnego światła.

FENG SHUI - Lokalizacja

Układ przestrzeni nigdy nie był dla człowieka obojętny, dlatego dbamy o to, by projektanci naszych biurowców czerpać mogli z mądrości starożytnych zasad Feng Shui. Atmosferę pracy kształtuje kompozycja przestrzenna, dlatego zawsze niezwykle starannie poszukujemy miejsc pod kolejne inwestycje. Priorytetem naszych działań jest chęć zapewnienia naszym Klientom nieograniczonej komunikacji z dowolnymi punktami miasta. Jasna i otwarta kubatura przestrzeni, nieskrępowany dostęp do światła i ciepła, to wizytówka naszej firmy i znak rozpoznawczy biurowców firmy BTC. Przestronne okna gwarantują idealnie doświetlone miejsca pracy. Ślad życiowej siły feng shui, choć z definicji niewidzialnej i nieuchwytnej, niezmiennie dominuje w projektach architektonicznych BTC.

AYURVEDA - Ludzie

Ostatni z korzeni filozoficznych, na którego fundamencie BTC buduje swoją markę, to pochodząca z Indii – Ajurweda. Inspirując się tą sztuką życia, w swoim podejściu do inwestowania chcemy poskromić jej pięć żywiołów. Przygotowując produkt najwyższej jakości, za jaki uważane są realizacje BTC, oddajemy Najemcom przestrzeń do pracy, wzbogaconą niezwykłym widokiem i ogrzaną światłem słonecznym. Działając w oparciu o swoje bogate doświadczenie, mamy szanse stać się dla Nich nie tylko deweloperem, ale i partnerem w interesach. Nie kryjemy, że w biznesie z determinacją i konsekwencją realizujemy swoje cele, ale prawdziwym lustrem, w którym się przeglądamy, są zawsze nasi Klienci, których staramy się wspomagać w osiąganiu zawodowego i osobistego spełnienia.

Upiększanie codzienności to nasza największa ambicja…

Prezes Rady Nadzorczej
Jerzy Bar